Péterfy Gizella. Hn., 2003, Magyar Képek. A művész, Péterfy Gizella (1943-2018 v. 2019) festő- és szobrászművész által Kernács Gabriella (1943-2021) művészettörténész és férje, B. Farkas Tamás (1937-2016) filmrendező, az MTV korábbi főrendezője részére DEDIKÁLT példány. Péterfy Gizella műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Stációk. Morvay László tűzzománcai. Kortárs magyar költők versei. Mayer Mihály pécsi megyés püspök bevezetőjével. Molnár János pap-tanár lelkész tanulmányaival. Bédy István harkányi polgármester köszöntőjével. Harkány, 1993., Harkányi Római Katolikus Egyházközség. Kiadói papírkötés
Székácsné Vida Mária: Gyermekművészet Japánban. Bp., 1971, Corvina. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
1977 Günter Fruhtrunk. Bottrop, Moderne Galerie-ny., 12 p. Német nyelven. Papírkötés, kijáró lapokkal. Günter Fruhtrunk (1923-1982) német geometrikus absztrakt.