Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 361

19955.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
19956.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Marina Cvetajeva: Egy festő portréja. Natalja Goncsarova. Ford.: Rab Zsuzsa. A képeket vál.: Ruzsa György. Gellér Katalin utószavával. Bp., 1980, Magyar Helikon. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19957.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
19958.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,81
2,00
From Van Eyck to Tiepolo. An Exhibition of Pictures from the Thyssen-Bornemisza Collection 'Villa Favorita' Lugano-Castagnola. National Gallery, 2 March - 30 April 1961. Text. London, 1961, National Gallery. 58 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítón apró sérülésekkel. Külön lapon: Comaprison between Collection Numbers Lugano and Exhibition Numbers London.
19959.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
Giorgio Vasari: A renaissance mesterei ? jó állapotban (kopott, foltos borító, gerinc, elszíneződőtt lapélek) Giorgia Vasari életrajzaiból fordította és jegyzetekkel ellátta Honti Rezső - 31 képmelléklettel Győző Andor Kiadása, Budapest, 1933 ? második kiadás Aranyozott gerincű és című kiadói fűzött, egészvászon keménytáblás kötés - 318 p.
19960.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
1947 Szabadság kiállítás 1848-49-1918-19, 1944-45.Címlapon Derkovits Gyula metszetével. 15p.
19961.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Murphy, Bernadette: Van Gogh's Ear. The True Story. 2017, Vintage. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19962.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
19963.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
19964.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
Amy Eshoo - Kelecsényi Csilla. Bp., 1992. Fészek Kiállítási katalógus 10 p
19965.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Wallfahrt kennt keine Grenzen. Katalog der Ausstellun im Bayersischen Nationalmuseum München. München, 1984, Bayerisches Nationalmuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19966.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft