Budapest Építészeti Nívódíja 2020. Szerk.: Fontana Vera, Bretz Annamária, Csapó Balázs. Bp., 2020, Budapesti Építészeti Kamara. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2002 Aica - Füzetek I. Fejezetek a magyar művészetkritikából. Szerk.: Andrási Gábor, Tatai Erzsébet, Zwickl András. Bp.,2002,Műkritikusok Nemzetközi Szövetsége Magyar Tagozata. Kiadói papírkötés.
Juhász R. József: Szedd szét! A szerző, Juhász R. József (1963-) költő, multimédiás művész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Dunaszerdahely, 2008., Nap. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1979 Granasztói-Győrffy Katalin: Nuovi contributi all'attivit? del pittore veronese Sebastiano Vini. Attribuzione della tavola scoperta a Bodrogolaszi. Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1979., Akadémiai-ny., olasz nyelven, szakadt borítóval, 237-252 p.
A szerző, Granasztói-Győrffy Katalin által DEDIKÁLT példány.
+ 1969 Recensiones. Acta Historiae Artium. Különlenyomat. Bp., 1969., Akadémiai-ny., német, angol és olasz nyelven, 99-117 p. A borítón ajándékozásra vonatkozó bejegyzéssel.
Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.