Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 361

Kankowszky [Tamás], Thomas (szerk.): Kamera und Kunst. Zusammengestellt und im Auftrage des ,,Landesverbandes Ungarischer Amateur Photokünstler" unter die Press geordnet von Thomas Kankowszky. Budapest-New York, (1946). George Vajna & Co. - Transatlantic Arts (Posner's Graphischer Kunstantalt, Budapest). [12] + 96 p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül 96 művészi felvétellel. Haller Frigyes fotográfus német nyelvű bevezetőjével. Szociofotók és portrék, néprajzi és idegenforgalmi fotók, csendéletek, városportrék és aktok váltakoznak a kötetben. Az 1946-os kiadási évhez képest az újjáépítés témáját meglepően kevés felvétel képviseli. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
19751.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Fotóművészeti katalógusok, össz. 10 db: Magyar Fotográfia '89, Szélpál Árpád kiállítása 1985, Maksz Alpert fotóművész kiállítása, Baricz Katalin 1990, Francia fotóművészeti kiállítás 1963 stb.. Kiadói papírkötés.
19752.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
1961 4. Nemzetközi Művészi Fotókiállítás Budapest Ernst Múzeum képes katalógus
19753.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
1984 Mozgó Film a Balázs Béla Stúdió 3 kiadványa
19754.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban.
19755.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Székely Aladár. Az előszót írta Dávid Katalin. Fotóművészeti Kiskönyvtár. Bp,1967, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel.
19756.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Ötvös Nagy Ferenc: Ónedények restaurálása. 2022, Scolar. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte "fázisfotókkal" illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19757.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Ötvös Nagy Ferenc: Így készült... Bp., 2017, Scolar, 251 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19758.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71
Bonhams árverési katalógus, keleti művészet témában, 2017
19759.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Bonhams árverési katalógus, iszlám művészet témában, 2017
19760.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban.
19761.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Dorotheum árverési katalógus, design témában, 2019
19762.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft