Muskatirovics János: Rövid gondolatok azon módok eránt, mellyek szerént kedves Magyar Hazánkat jóféle hússal és hallal állandóan lehetne segiteni; s a húsnak fogyatkozását, következend? képen a bécsúszott drágaságot távoztatni. [Bp.],1973.,Agroinform, 45 p. 1804-es kiadás reprint kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés.