2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Szerk.: Dr. Feyér Piroska. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó, 447+(1) p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.