https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 51

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kovács István Győző: Az ízletes diéta szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., én., Hungária. Papírkötés, az elülső borító hiányzik, a gerince javított, laza, sérült kötéssel.
20064.

Kovács István Győző: Az ízletes diéta szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., én., Hungária. Papírkötés, az elülső borító hiányzik, a gerince javított, laza, sérült kötéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
2 db - Czanik Sándor: A feketeribizke termesztése + Rozsnyai József: A málna termesztése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20065.

2 db - Czanik Sándor: A feketeribizke termesztése + Rozsnyai József: A málna termesztése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Wurdits György: Német mezőgazdasági szövetkezet-ügy kialakulása 1912-ig, különös tekintettel Raiffeisen és Haas működésére. Részletek a M. Kir. Közgazdaságtudományi karon benyújtott közgazdaságtudományi doktori értekezésből. Bp., é.n. (cca 1930), Dr. Antos István-ny., 13+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kis lapszéli szakadásokkal.
20066.

Wurdits György: Német mezőgazdasági szövetkezet-ügy kialakulása 1912-ig, különös tekintettel Raiffeisen és Haas működésére. Részletek a M. Kir. Közgazdaságtudományi karon benyújtott közgazdaságtudományi doktori értekezésből. Bp., é.n. (cca 1930), Dr. Antos István-ny., 13+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kis lapszéli szakadásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Knézy Judit: Somogy régi ételei. + Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek. Bp., 1987-1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20067.

Knézy Judit: Somogy régi ételei. + Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek. Bp., 1987-1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.
20068.

Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Lakó Elemér: Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: - - . Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
20069.

Dr. Lakó Elemér: Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: - - . Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Sós József - Szelényi István - Sós András: A táplálkozás művészete. (DEDIKÁLT). Bp., 1970, Medicina. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 4100 példányban. Hármas dedikációval, mindhárom szerző által aláírt/dedikált példány!
20070.

Sós József - Szelényi István - Sós András: A táplálkozás művészete. (DEDIKÁLT). Bp., 1970, Medicina. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 4100 példányban. Hármas dedikációval, mindhárom szerző által aláírt/dedikált példány!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
3
Szakmai vizsgára felkészítő feladattár. Vendéglátás szakmacsoport. Szerk.: Dudásné Baricza Margit. Bp., 2005, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző. Kiadói papírkötés.
20071.

Szakmai vizsgára felkészítő feladattár. Vendéglátás szakmacsoport. Szerk.: Dudásné Baricza Margit. Bp., 2005, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Kriszten György: Szőlőlugas. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20072.

Kriszten György: Szőlőlugas. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Az okszerű műtrágyázás különös tekintettel a mésznitrogén alkalmazására. Bp., 1930, (Kellner Albert-ny.), 52 p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. (Ritka!)
20073.

Az okszerű műtrágyázás különös tekintettel a mésznitrogén alkalmazására. Bp., 1930, (Kellner Albert-ny.), 52 p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, jó állapotban, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. (Ritka!)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Kapitán Mária 3 műve:   A család élelmezésének könyve. [Bp.,1941.], Szerzői,(Bp., Európa-ny.), 78 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, benne jegyzetlapokkal.;   A sertés házi feldolgozása. [Bp.,1941).], Szerzői,(Bp., Hungária), 32 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, az elülső borító felső sarkán hiánnyal, bejelölésekkel.;   Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1944, Szerzői,(Ladányi-ny.), 62+1 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal.
20074.

Kapitán Mária 3 műve: A család élelmezésének könyve. [Bp.,1941.], Szerzői,(Bp., Európa-ny.), 78 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, benne jegyzetlapokkal.; A sertés házi feldolgozása. [Bp.,1941).], Szerzői,(Bp., Hungária), 32 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, az elülső borító felső sarkán hiánnyal, bejelölésekkel.; Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1944, Szerzői,(Ladányi-ny.), 62+1 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
2
Rolls, Eric (Charles): A Celebration of Food and Wine. (Aláírt.) (St. Lucia [Australia], 1998). University of Queensland Press (McPherson Printing Group). IX + [1] + 366 p. A címoldalon a neves ausztrált gasztronómiai író, Eric C. Rolls saját kezű aláírsa. A művelődéstörténeti részletekben gazdag gasztronómiai esszékötet a nagyvilág kulináris hagyományait mutatja be, fókuszában elsősorban a tenger gyümölcseivel és az ausztrál konyha részleteivel. Néhány oldalon apró, halvány foltosság. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20075.

Rolls, Eric (Charles): A Celebration of Food and Wine. (Aláírt.) (St. Lucia [Australia], 1998). University of Queensland Press (McPherson Printing Group). IX + [1] + 366 p. A címoldalon a neves ausztrált gasztronómiai író, Eric C. Rolls saját kezű aláírsa. A művelődéstörténeti részletekben gazdag gasztronómiai esszékötet a nagyvilág kulináris hagyományait mutatja be, fókuszában elsősorban a tenger gyümölcseivel és az ausztrál konyha részleteivel. Néhány oldalon apró, halvány foltosság. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz