Kovács István Győző: Az ízletes diéta szakácskönyve. Összeáll.: - -. Bp., én., Hungária. Papírkötés, az elülső borító hiányzik, a gerince javított, laza, sérült kötéssel.
Wurdits György: Német mezőgazdasági szövetkezet-ügy kialakulása 1912-ig, különös tekintettel Raiffeisen és Haas működésére. Részletek a M. Kir. Közgazdaságtudományi karon benyújtott közgazdaságtudományi doktori értekezésből. Bp., é.n. (cca 1930), Dr. Antos István-ny., 13+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kis lapszéli szakadásokkal.
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.
Sós József - Szelényi István - Sós András: A táplálkozás művészete. (DEDIKÁLT). Bp., 1970, Medicina. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 4100 példányban. Hármas dedikációval, mindhárom szerző által aláírt/dedikált példány!
Kapitán Mária 3 műve:
A család élelmezésének könyve. [Bp.,1941.], Szerzői,(Bp., Európa-ny.), 78 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos, benne jegyzetlapokkal.;
A sertés házi feldolgozása. [Bp.,1941).], Szerzői,(Bp., Hungária), 32 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, az elülső borító felső sarkán hiánnyal, bejelölésekkel.;
Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1944, Szerzői,(Ladányi-ny.), 62+1 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval, javított gerinccel, foltos lapokkal.
Rolls, Eric (Charles):
A Celebration of Food and Wine. (Aláírt.)
(St. Lucia [Australia], 1998). University of Queensland Press (McPherson Printing Group). IX + [1] + 366 p.
A címoldalon a neves ausztrált gasztronómiai író, Eric C. Rolls saját kezű aláírsa. A művelődéstörténeti részletekben gazdag gasztronómiai esszékötet a nagyvilág kulináris hagyományait mutatja be, fókuszában elsősorban a tenger gyümölcseivel és az ausztrál konyha részleteivel. Néhány oldalon apró, halvány foltosság.
Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.