20645.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
József Attila: Lángos csillag. Versek és egy elbeszélés gyermekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel. + Áprily Lajos: Fegyvertelen vadász. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1984.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.