20620.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Mesekincsek. Andersen válogatott meséi. Az ifjúság számára fordította Bíró Sándor. Hampel József rajzaival. Bp., én., Dante,(Bányai és Várkonyi-ny.), 96+95+1 p. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, sérült, széteső állapotban, szétvált könyvtesttel, levált, sérült gerinccel, kopott borítóval.