20651.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes ifjúsági könyvtétel, 3 db: Csukás István: Egy kiscsacsi története. Mirr-Murr kalandjai. Bp., 1975., Móra. A borító Urai Erika munkája. A bábokat Foky Ottó tervezte. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.; Csukás István: Pinytőke cirkusz, világszám! Meseregény. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.; Kormos István: Az égigérő fa. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1980,Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.