19621.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
1942-1943 A Pesti HÃrlap 2 db évkönyve: 1942.: Az új világháború története; 1943.: Az öt világrész harca. Bp., Pesti HÃrlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p.; 80 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papÃrkötés,kopott borÃtókkal, az 1942-es kötet gerincén kis sérüléssel és a borÃtóján szakadással, az 1943-as kötet könyvteste elvált a borÃtótól, és a könyvtest szétvált.