19609.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
cca 1920 A világháború képes albuma. Az Érdekes Ujság háborús képeiből. Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése. Bp., én., Légrády -ny., 62 t. Kiadói haránt-alakú aranyozott egészvászon mappa, kopott borítóval, sérült gerinccel, 30x37 cm.