Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 40

2 militária könyv:  A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19619.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. A M. kir. honvéd hadapródiskolák számára. Összeáll.: A M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Szerk.: - - alezredes. Bp., 1943. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346+2 p + XV t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Benne az általában hiányzó 3D-s szemüveggel. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó, sérült gerinccel.
19620.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
1942-1943 A Pesti Hírlap 2 db évkönyve: 1942.: Az új világháború története; 1943.: Az öt világrész harca. Bp., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p.; 80 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés,kopott borítókkal, az 1942-es kötet gerincén kis sérüléssel és a borítóján szakadással, az 1943-as kötet könyvteste elvált a borítótól, és a könyvtest szétvált.
19621.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
1942-1943 A Pesti Hírlap 2 db évkönyve: 1942.: Az új világháború története; 1943.: Az öt világrész harca. Bp., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p.; 80 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
19622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp., 2003, Paktum. Kiadói papírkötés.
19623.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19624.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Temesváry Ferenc: Díszfegyverek főúri kincstárakból. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével. Tihany, 1969, Veszprém M. Múzeumok Igazgatósága, 59 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19625.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés
19626.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Árkossy Károly: "Állásaink előtt ezernyi halott fekszik..." (Őszinte és világos feleletek a háború és fegyveres béke összes kérdéseire.) Bp., 1930, Szerzői. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
19627.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
De Dunkerque au jour "J". Minist?re de l'information de Grande Bretagne. Nagy-Britannia, é.n. (1945?), Minist?re de l'information de Grande Bretagne. Francia nyelven. 102 p. Számos 2. világháborús fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
19628.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Kard és koszorú. Ezer esztendő katonai zászlóiból. Bp., é.n., Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma, (4) p.+ 16 (színes) t. Kiadói papírmappában.
19629.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
John Helfers: Alpha-Bravo-Delta. Kézikönyv az Egyesült Államok haditengerészetéről. Ford.: Molnár György. (Debrecen), é.n., Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19630.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft