Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. A M. kir. honvéd hadapródiskolák számára. Összeáll.: A M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Szerk.: - - alezredes. Bp., 1943. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346+2 p + XV t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal, térképekkel illusztrálva. Benne az általában hiányzó 3D-s szemüveggel. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó, sérült gerinccel.
1942-1943 A Pesti Hírlap 2 db évkönyve: 1942.: Az új világháború története; 1943.: Az öt világrész harca. Bp., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p.; 80 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés,kopott borítókkal, az 1942-es kötet gerincén kis sérüléssel és a borítóján szakadással, az 1943-as kötet könyvteste elvált a borítótól, és a könyvtest szétvált.
1942-1943 A Pesti Hírlap 2 db évkönyve: 1942.: Az új világháború története; 1943.: Az öt világrész harca. Bp., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p.; 80 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Árkossy Károly: "Állásaink előtt ezernyi halott fekszik..." (Őszinte és világos feleletek a háború és fegyveres béke összes kérdéseire.) Bp., 1930, Szerzői. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
De Dunkerque au jour "J". Minist?re de l'information de Grande Bretagne. Nagy-Britannia, é.n. (1945?), Minist?re de l'information de Grande Bretagne. Francia nyelven. 102 p. Számos 2. világháborús fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.