Könyvek: Történelem

Tételek száma: 255

Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1844 3 kötet 1. füzet  Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).  [4] + 208 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott vászon kötésben  Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
19555.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 3 kötet 1. füzet  Leipzig, 1843. Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).  [4] + 206 + [2] p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann.Kiadói papírborítóval .  Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
19556.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,00
10,86
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 3 kötet 1. füzet  Leipzig, 1843. Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).  [4] + 206 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Kiadói papírborítóval, vászon védőkötésben. Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
19557.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,95
9,71
19558.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,37
2,57
Kremmer Dezső: Apáczai Cseri János élete és munkássága. Bp., 1911, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötés, elvált borítóval, sérült és hiányos gerinccel, könyvtest több darabra elvált.
19559.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
1,71
Szopek Ervin Lóránd. Az 1805-ik évi magyar országgyűlés története. Bp., 1914, Élet.. 133-146 p. Kiadói papírkötés, sérült elülső borító elvált a könyvtesttől, részben felvágatlan példány.
19560.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Huszár Tibor: Kádár. A hatalom évei 1956-1989. Bp., 2006. Corvina. Kiadói papírkötésben.
19561.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Szentirmai Imre: Középkor (Néhány gondolat a modern Európa gyermekkoráról). Bp.,1920, szerzői. 91 p. Kiadói papírkötés, borító és gerinc sérült, borító két részben elvált a könyvtesttől, hátoldala kissé foltos.
19562.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
Gulyás Pál szerk: Magyar életrajzi lexikon. Szinnyei József: Magyar írók élete és munkái kiegészítő sorozata. Bp., 1926.1 kötet 4 füzet. Altmann-Anker. Fűzve, kiadói papírborítóval, sérülésekkel
19563.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Gregorich Izidor: Társadalom és művelődés Nagy Lajos életrajzaiban. Kolozsvári értekezések a Magyar Művelődéstörténelem köréből 7.. Kolozsvár, 1915, Stief Jenő és Társa. Kiadói papírkötés, elvált borítóval, könyvtest több darabra elvált.
19564.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,58
1,71
Lechner Tibor: Korszellem és történettudomány. Bp., 1913.  Buschmann F. Könyvnyomdája, 58 p. Sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétvált
19565.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,37
2,57
Horváth Jenő: A modern világ története 1815-1941. Bp., 1941, Pfeifer. Kiadói papírkötés, foltos,szakadt borítóval, sérült gerinccel.
19566.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,84
2,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft