Könyvek: Történelem

Tételek száma: 255

19362.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Adrianus Rauch: Rerum Austriacarum Scriptores, qui lucem publicam hactenus non viderunt, et alia monumenta diplomatica nondum edita, quibus huius gentis aliarumque vicinarum medii aevi historia ac iura eius temporis publica provincialia, municipiala, feudalia et civilia uberrime illustrantur, ex authenticis bibliothecae augustae Vindobonensis, codicibus manuscriptis et diplomaticis instrumentis eruit ac edidit - -. Volumen I. Vindobonae, 1793, Apud Josephum Stahel, 16+544 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy lap sarkán hiánnyal, néhány kisebb lapszéli sérüléssel.
19363.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,74
21,43
(Fraknói) Frankl Vilmos: Pázmány Péter és kora. I-III. kötet.  Pest, 1868-1872. Ráth M. IX+632p. (2)+455p. (2)+395p. Sérült, szétvált fűzéssel, kiadói papírborítóval. Volt könyvtári példány.
19364.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
Vay Dániel, gróf: Magyarország története. I. és III. kötet. (a II. hiányzik)  [Debrecen], 1888-1889. Debreczeni Ellenőr. 394 l. 2 sztl. lev.; 464 l. 2 sztl. lev. Az első kötetből a címkép hiányzik, amásorik kötet előzéklapján ceruzás firkák. Egységes korabeli félvászon-kötésben, az első kötet gerince sérült. Ritka
19365.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
27,14
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. 1-8. köt. (3. kötet hiányzik!) Bp., [1928], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás! Egységes kiadói félbőr kötésben, kopásokkal, 8. kötet gerince sérült.
19366.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Prutz, Hans: Kaiser Friedrich I. 1-2. kötet (3 kötetben teljes) Erster Band: 1152-1165. Zweiter Band: 1166-1177. Danzig, 1871. Kasemann. Korabeli aranyozott, egységes félbőr kötésben. Gombos Ferenc Albin (1873-1938) történész ex librisével és autográf tulajdonosi bejegyzésével 452+ 382p. .
19367.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
19368.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
19369.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
19370.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
19371.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
19372.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,58
12,57
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 3. kötet Bp., 1937. Magyar Nemzeti Múzeum. 499 p. Kiadói papírborítóval Felvágatlan
19373.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,58
12,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft