19040.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 szÃnes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. A Pesti HÃrlap Könyvtára. Bp., 1938, Pesti HÃrlap. Trianon elÅ‘tti és Csonka-Magyarország térképpel. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dÃszes, aranyozott egészvászon-kötésben, gerincen és a borÃtón kopásnyomokkal, belsÅ‘ kötéstáblán Haranghy Jenőék könyve ex libris, a Trianon elÅ‘tti és Csonka-Magyarország térkép szakadással.