19140.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.