19063.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Dr. Bendeffy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934., Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, belső kötéstáblán tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány kevés lap kissé foltos.