19101.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Molnár Gábor: Én kedves Amazóniám. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és szÃnes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.