19042.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeáll.: Vargha Balázs. Bp., 1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelvű feliratokkal. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.