Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD

Leírás:

William Heywood: A history of Pisa. Eleventh and twelfth centuries. Cambdrige, 1921, University Press, VI+4+292 p.+XVI t. + 1 t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, aláhúzásokkal, a hátsó táblán olasz nyelvű bejegyzésekkel, ex libris-szel: "Proprieta' privata di sua maesta' il re Vittorio Emanuele III", klisé, papír, jelzés nélkül, 5,5x4,5 cm. "Őfelsége III. Vittorio Emanuele király magántulajdona", III. Viktor Emánuel (1869-1947) címerével. Feltehetőleg saját könyvtárából származó kötet! / William Heywood: A history of Pisa. Eleventh and twelfth centuries. Cambdrige, 1921, University Press, VI+4+292 p.+XVI t. + 1 t. In English langauage. Linen-binding, with worn cover and damaged spine, with underlines and Italian language notices on the inside of the back cover. With ex libris: "Proprieta' privata di sua maesta' il re Vittorio Emanuele III", block, paper, without sign, 5,5x4,5 cm. "Private property of His Majesty King Victor Emmanuel III", with coat of arms of the King of Italy, Victor Emmanuel III (1869-1947.) Supposedly a volume from his own library! /

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras