Wenzel Gusztáv:
Kassa város parketkészítése a XV. század kezdetén. (Olvastatott a m. T. Akadémia II. osztályának 1870. jun. 20.ki ülésében.)
(Pest, 1871). Magyar Tudományos Akadémia - Eggenberger Ferdinánd. [4] + [3]-43 + [1] p. Egyetlen kiadás.
(Értekezések a társadalmi tudományok köréből. 3. füzet.)
Fűzve, korabeli borítóban, az eredeti első papírborító a fedőborítóra kasírozva. Jó példány.
Némethy Béla: Visegrádi kalauz. A Visegrádi vár történetével, a várromok magyarázatával és a mai Visegrád ismertetésével. hn., én. (cca 1930), "Visegrádi kalauz", (Bp., Rothberger és Weisz-ny.), 19+3 p. Kiadói papírkötés.
Auffray-Szirmainé: Afrika szívében. A katangai misszió története. Rákospalota, 1929., Don Bosco Szalézi Művei, 1 (térkép) t.+ 154+4 p. Számos szövegközti képpel és képtáblával illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, a borító sarkain szamárfüllel.
Juhász Kálmán: A Csanádi püspökség története 1434-1500./ Csanádvármegyei Könyvtár/ Makó, 1947. Szent Gellért nyomda. IV + 142 p.; Kiadói papírkötésben gerincen kis sérüléssel
Juhász Kálmán: A Csanádi püspökség története 1386-1434./ Csanádvármegyei Könyvtár/ Makó, 1947. Szent Gellért nyomda. VI + 143 p.; Kiadói papírkötésben gerincen kis sérüléssel
Heltai, Franz: Das neue Zentralgaswerk. Der Haupt- und Residenzstadt Budapest. Hrsg. von Dr. - -.Bp., 1910, Druckerei Haupt- und Residenzstadt, 6+89 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen javítással.
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. III. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1895, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón,2+297-443 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.