A kegyes tanítórendek vezetése alatt álló magyaróvári gimnázium értesítője az 1901-1902. Benne Frick János: Magyarország déli melléktartományai 1490-1526 c. tanulmányával. Veszprém, 1902, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban.
Agárdi Ferenc: A nagyvilág magyar vándorai.(Régi magyar világjárók II.) Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói illusztrált félvászon-kötés a borítón kis kopásnyomokkal.
Führer in Karlsbad und Umgebung. Karlsbad (Karlovy Vary), 1898, Franieck'schen Druckerei. Egészoldalas képekkel illusztrálva, egy kihajtható táblával. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos borítóval, a hátsó borító hiányzik, helyenként kissé foltos lapokkal.