Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, Tengerészet, páros zászló és vasmacska díszítéssel, hátoldalán dombornyomott kékes színezéssel, aranyozásán kopottsággal, d: 5 cm
Japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, 41. Gyalogos egység, Yamamoto tulajdonosi megjelöléssel. Domború csillaggal, zászlóval és paulownia levéllel díszített, hibátlan, d: 5,5 cm, m: 3 cm
Riadó! légoltalmi folyóirat reklám melléklete, kiemelve, hogy a következő számok a sorolt vagyontárgyak készültségi és riadótervének elkészítéséhez szükséges részletes útmutatását tartalmazzák. Sérült, szakadt, hátoldalon kézírással.
1909 Bp., végelbocsátó levél (obsit), M. kir. budapesti 2-ik népfölkelő járásparancsnokság, kismagyari Magyary Lajos őrnagy aláírásával, dekoratív grafikával. Szakadásokkal, foltokkal, 60x50 cm