cca 1990, Iparművész sakk készlet. Fújt üvegfigurák, közte magyar trikolor színezéssel, m: 14 cm alatt, savmaratott üvegtábla, fa testtel, kopással 52x52 cm, pót üvegtáblával. A figurák itallal tölthetőek. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
cca 1900 Szolgálati emlék festett fa legyező. Feltehetően tengerész százados részére, klf festett és írott díszítéssel, sérülésekkel, kinyitva 31x56 cm
Antik kínai selyem munka. Kézzel hímzett selyem, Proveninencia: Hopp Ferenc hagyatékából 39x21 cm Üvegezett, XX: sz. eleji keretben / Antique Chinese silk work. From the estate of Ferenc Hopp traveller and collector.