12464.
465. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
180 000 Ft
466,32 EUR, 514,29 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.