33464.
465. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. Friedrich" Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU lekopott aranyozás, patina