Porcelán Tételek száma: 360
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135948
11543
465
200000
Zsolnay Főnix mintás mokkás készlet hat személyes, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti gyári dobozában, nem használt.
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2819278
11544
465
600000
Kikiáltási ár:
600 000 Ft
3025055
11545
465
190000
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
2909235
11546
465
65000
Zsolnay névjegykártyatartó vizet merítő nő alakkal. Eozin mázakkal borított porcelánfajansz. Jelzett, hibátlan, 29,5x25,5x15 cm, ilyen méretben kuriózum! 3053629
11547
465
70000
Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm 3040291
11548
465
95000
Sarregouemines Louis 15 mintás teás készlet. Repedezett mázzal, 1 alj ragasztott, kopással antik fajansz, teljes. 2963173
11549
465
40000
Cseh Alt WIen biedemeier porcelán mokkás készlet. Hat személyes komplett. Hozzávaló tálcával Matricás, jelzett, kis kopással 45x24 cm 3035983
11550
465
48000
Fischer Ignác váza, kézzel festett plasztikus keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége. Alján restaurált, m: 35,5 cm 2963138
11551
465
40000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan 2708263
11552
465
40000
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm 3133415
11553
465
Hollóházi art deco zsiráf. Terv.: Grunda Károly. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 3133265
11554
465
Hummel kutyától megijedő fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft