Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11219.
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Vándorok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel (festék lepergés). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm
11220.
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szent (Nepomuki Szent János?). Olaj, vászon. Hátoldalán régi gyűjtemányi viaszpecséttel. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 68,5x55 cm.
11221.
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11227.
R Waldsen jelzéssel, XIX sz. vége/XX. sz .eleje: Viharos tenger. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 69x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!