11359.
466. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Hardy jelzéssel: Karikatúra, nagyméretű grafika. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzett, a jobb alsó sarokban szignóval és ajándékozási sorokkal: "Szeretett barátomnak a mai nap emlékére, 1935. júl. 27." Feltekerve, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 99x69 cm