11528.
466. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti alkotó, XIX. sz. vagy XX. sz. eleje: Játszó gyerekek. Akvarell, tus, vászon. 16x18. Üvegezett fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező 1930 k. címkéjével.