11384.
466. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Fasor. Akvarell, papír, hátoldalán 186/978 sz. bírálati címkével, üvegezett fakeretben, 13,5x19,5 cm