Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
50 000Ft 129,53EUR, 142,86USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kislány portré. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. Historizáló, reprezentatív, régi ovális fakeretben. 60x48 cm.