11227.
466. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
R Waldsen jelzéssel, XIX sz. vége/XX. sz .eleje: Viharos tenger. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 69x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!