220 000 Ft
569,95 EUR, 628,57 USD
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1977. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. 149×103 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1977. Oil on wood fibre, signed lower right. With very minor surface damages. 149×103 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE