95 000 Ft
246,11 EUR, 271,43 USD
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Hölgy portréja, 1974. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelezve balra fent. Sérült. Fakeretben. 118×98 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Portrait of a lady, 1974. Oil on paper, glued on wood fibre, signed upper leftt. Damaged. Framed 118×98 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE