100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Poll Hugó (1867-1931): Napfényes táj. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült, javított fakeretben. 31,5x45,5 cm. / pastell on paper, signed, framed