38 000 Ft
98,45 EUR, 108,57 USD
Sugár János (?-?, működött a XX. sz. első felében) grafikus rajzai, össz. 10 db: Többségében portrék, többek közt híres filmszínészek, mint pl. Szeleczky Zita, Jávor Pál arcképei, többségében újságban megjelent grafikák eredeti változatai és a megjelent újságok hozzáadva, 1940 körül. Tus (9 db), nyomat (1 db), papír, mindegyik jelzett, egyik vágott. Klf. méretekben.