4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote (...) a fogadóban, Sancho kint étkezik a fogadó előtt, 2021. Akvarell, tus, papír, jelzett, 35×25 cm