1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A zágrábremetei Szűz Mária-kegykép (Effigies B. Mariae Virg. in Ecclesia Remete, prope Zagrabiam, in Croatia). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Krasznahorka vára. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 13,5x17,5 cm
1836 A trsati (terszati) Boldogasszony-bazilika Mária-kegyképe (Imago B. Mariae Virg. Tersacti in Eccl. P.P. Franciscan in Croat. maritima in Dioec. Segnien). Rézmetszet, papír, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
cca 1840 A Móriá-hegy (Templom-hegy) Jeruzsálemben + Benáresz (ma Váránaszi), a hindu vallás szent városa. 2 db acélmetszet, papír, jelzettek a metszeten, foltos lapok, lapméret: 18x27,5 cm