Gellért Szálló festményeinek árverése

Tételek száma: 210

10132.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Váza. Monotípia, jjl.: Krajcsirovits 956. 30x40 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
10133.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
34,48
37,14
Mészáros Lajos (1925-1971): Ják. Rézkarc, papír, jjl.: Mészáros Lajos. 29,5x39 cm, keretben, üvegezett, sérült.
10134.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Kristófi János (1925): A kápolnai templom. tempera, karton, jjl.: Kristófi. 49,5x70 cm, keretben, jó állapotú.
10135.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Szőnyi István (1894-1960): Virágzó fa. Rézkarc, papír, jjl.: Szőnyi István; jbl.: Virágzó fa. 20x24 cm, keretezett, hordozó kissé foltos, üvegezett, jó állapotú.
10136.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,55
24,29
Szalóky Sándor (1921-1978): Őszi park. Akvarell, papír, jjl.: Szalóky S. 29x46 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10137.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Solymászat III. Rézkarc, papír, Jjl.: Rádóczy Gyarmathy G. A/E. 33x43 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.  .
10138.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Vadászlovaglás. Rézkarc, papír, jjl.: Rádóczy Gyarmathy Gábor; jk.: A/E 3. 33x54 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú.
10139.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Kristófi János (1925-): Hölgy templomkapunál. Akvarell, papír, jjl.: Kristófi 91. 70x50 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
10140.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
Bocsák Krisztina (1964- ): Halászok. Olaj, farost, jjl.: Kriszti Bocsák. 40x80 cm, keretben, jó állapotú.
10141.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Parti fűzes / Rába Rumnál. Rézkarc, papír, jbl.: Parti füzes, jjl: Varga. 29x38 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10142.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Ősz Dénes (1915 - 1980): Téli délután. Színezett rézkarc, papír, jjl.: Ősz Dénes. 29x36,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10143.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft