Gellért Szálló festményeinek árverése Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135391
10144
466
13000
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Sajó Gyula (1918-1989): Dombos táj. Akvarell, ceruza, papír, jjl.: Sajó Gyula 1953. 22x31,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136279
10145
466
2200
Balázs Tibor (1959-): Gyulai híd. Akvarell, papír, jjl: Balázsi Tibor, jbl: 1992. 40x50 cm, keretben, sérült. 3136668
10146
466
Olvashatatlan jelzéssel: Muflon. Olaj, farost, jjl.: olvashatatlan. 50x60 cm, keretezett, jó állapotú. 3136499
10147
466
4200
Mészáros Lajos (1925-1971): Ják. Rézkarc, papír, jjl.: Mészáros Lajos. 29,5x39 cm, keretben, üvegezett, sérült. 3136604
10148
466
24000
Bán Tibor (1963-): Naplemente folyónál. Olaj, vászon, jjl.: Bán Tibor. 29x89 cm, keretezett, jó állapotú. 3136512
10149
466
8500
Kron Zsuzsa (1951-): Holtág. Akvarell, papír, Jjl.: Kron. 32x47 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136528
10150
466
11000
H. Molnár Magda (1935-): Koratavasz (Alsóörs). Olaj, kartonra kasírozott vászon, jjl.: H. Molnár Magda. 44x29 cm, keretben, sérült. 3136261
10151
466
14000
Korponai Margó (1943-): Nyár - Summertime. Akvarell, papír, jbl: Korponai Margó. 25x35 cm, keretben, jó állapotban. 3136511
10152
466
Hajós Hollanda Éva (1935-): Egyedül. Olaj, farost, jjl: Hajós. 40x60 cm, keretben, jó állapotú, farost megvetemedett. 3136533
10153
466
42000
Károly Éva (-): Őszi erdő. olaj, vászon, jjl: Károly Éva 1996. 100,5x70,5 cm, keret sérült, kép jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! 3135651
10154
466
4200
Károlyfi Zsófia: Macskanők. Akril, farost, jjl.: Károlyfi 2001. 50x40 cm, keretben, jó állapotú. 3136611
10155
466
Vincze Angéla: Görög udvar. Olaj, kartonra kasírozott vászon, jjl.: Vincze Angéla. 40x50 cm, keretezett, jó állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft