Gellért Szálló festményeinek árverése Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135977
10204
466
4200
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Harsányi Zsuzsanna: Utcarészlet. Pasztell, papír, jjl: Harsányi 2005 j. hátoldalon. 49x32 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136198
10205
466
11000
Rákos Éva: Rózsa. olaj, kasírozott farost, jjl: RÁKOS ÉVA MMIV. 50x40cm, keretben, keret jó állapotú. 3135383
10206
466
700
Jelzés nélkül: Gobelin. Virágkosár. Gobelinhímzés, 26x22,5 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. 3135385
10207
466
8500
Vass László: Alduna. Faintarzia, Jjl.: VL. 35x40 cm. 3135428
10208
466
Jelzés nélkül: Templom. Litográfia, papír, 28x37 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. 3136017
10209
466
Kórusz József (1927 - 2010): Korzó. Rézkarc, papír, jjl.: Kórusz 1958. 29x36 cm, keretben, üvegezett, sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft