Gellért Szálló festményeinek árverése Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135858
10012
466
60000
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Ruzicskay György (1896-1993): Nagyvárosi forgatag. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 27,5x36,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3136564
10013
466
85000
Scholtz Erik (1926-1995): Lila ruhás hölgy fotelben. Olaj, vászon, jjl.: Scholz. 70x90 cm, keretezett, jó állapotú. 3136636
10014
466
60000
Scholz Erik (1926-1995): Betakarítás. Olaj, vászon, jbl.: Scholz. 60x80 cm, keretezett, jó állapotú, a képen kis lepergés. 3136667
10015
466
Miháltz Pál (1899-1988): Napraforgó. Akvarell, papír, jjl.: Miháltz Pál 955. 25x36 cm, keretezett, üvegezett, sérült. 3136140
10016
466
32000
Diósy Antal (1895-1977): Debrecen. Akvarell, papír, jjl.: Diósy Antal - Debrecen. 27x36,5 cm, keretben, jó állapotú. 3136642
10017
466
70000
Balogh András (1919-1992): Iskolás leányok. Olaj, vászon, jjl.: Balogh; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 8393. 70x90 cm, keretezett, sérült. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3136531
10018
466
85000
Scholtz Erik (1926-1995): Falurészlet. olaj, farost, jjl: Scholtz. 70x90 cm, keretezett, keret sérült. 3136408
10019
466
42000
Duray Tibor (1912 - 1988): Falurészlet. tempera, papír, jjl.: Duray T. 1954. 29x40 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136537
10020
466
85000
Ősz Dénes (1915-1980): Kikötő. olaj, farost, jjl: Ősz. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotú, tisztítást igényel. 3136550
10021
466
36000
Szentiványi Lajos (1909-1973): Vízparton. Olaj, vászon, jjl: Szentiványi 1959. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotú, vászon középmezőben kb 1 cm szakadás. 3136649
10022
466
28000
Fenyő Andor Endre (1904-1971): A Balaton ősszel. Olaj, vászon, jjl.: Fenyő; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 3216. 60x80 cm, keretezett, jó állapotú. 3136515
10023
466
34000
Szentiványi Lajos (1909-1973): Balatoni alkony. Akvarell, papír, 32x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft