Gellért Szálló festményeinek árverése Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135374
10036
466
85000
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendrei Kert. Pasztell, papír, jjl.: Göllner 57. 50x76 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3136599
10037
466
Deli Antal (1886-1960): Duna Szentendrénél. Pasztell, papír, jbl.: Deli Antal; hátoldalán Képcsarnokos etikett. 38x48 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú. 3136203
10038
466
70000
Sikuta Gusztáv (1919-1985): Dunakanyar. Olaj, vászon, jbl.: Sikuta, képszerte festék pergés. 50x60 cm, keretben, keret sérült, javítható. 3136364
10039
466
26000
Bér Rudolf (1924-2004): Dombos tájkép. gouache, papír, jjl.: BÉR 51. 36x45 cm, keretben, üvegezett, kissé sérült. 3135640
10040
466
70000
Pleidell János (1915-2007): Tyúkok. Akvarell, tus, papír, jbk.: Pleidell 946. 44x27 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136423
10041
466
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Falkavadászat V. rézkarc, papír, Jjl.: Rádóczy Gyarmathy G. A/E 3. 46x57 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136426
10042
466
17000
Gyelmis Lukács János (1899-1979): Virágcsendélet. olaj, vászon, 60x50 cm, keretben, jó állapotú. 3136514
10043
466
13000
Szőnyi István (1894-1960): Virágzó fa. Rézkarc, papír. Jjl.: Szőnyi István; Jbl.: Virágzó fa. 20x24 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136394
10044
466
42000
Erdős Géza (1910-1964): Akt. vegyes technika, papír, jbl.: Erdős Géza. 37x46 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136488
10045
466
42000
Gádor Emil (1911-1998): Téli házak. Olaj, vászon, jelezve balra lent, 50x60 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136582
10046
466
11000
Moldován István (1911-2000): Parkban. Pasztell, papír, jjl: Moldván. 44x61 cm, keretezett, üvegezett, sérült. 3136347
10047
466
Tamás Ervin (1922-1996): Utcarészlet. akvarell, papír, jjl.: Tamás E. 28,5x43 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft