Gellért Szálló festményeinek árverése Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135680
10072
466
28000
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Óvári László (1926 - 1988): Városkép. Akvarell, papír, jjl.: Óvári L. 27,5x39 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. 3136580
10073
466
28000
Kövesi Albi (1900-): Falusi táj. Olaj, karton, jbl.: Kövesi Albi. 40x50 cm, keretezett, üvegezett, jó állapotú. 3135924
10074
466
60000
Scholz Erik (1926-1995):Ruhateregetés. Olaj, vászon, jn. Hátoldalán Képcsarnok etikett: nem olvasható (restaurálása javasolt). 71x90 cm, keretben, jó állapotú. 3135927
10075
466
60000
Bótos Sándor (1921 - 1997): Parasztlány arcképe. Olaj, vászon, Hátoldalán Képcsarnok etikett: 3087 (restaurálása javasolt). 80x60 cm, keretben, jó állapotú. 3135903
10076
466
28000
Duray Tibor (1912 - 1988): Falusi házak. Tempera, papír, jjl.: Duray T. 1954. Sérült! 28x40,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3135379
10077
466
22000
Bényi László (1909-2004): Zsögödi táj lovakkal. Tempera, papír, jbl.: Zsögöd 955. jjl: Bényi László. 18x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3136631
10078
466
Kristófi János (1925-): Nagyvárad Városháza. Olaj, farost, jjl.: Kristófi; hátulján autográf felirat: "Emlékül a Gellért Szállodának. Szeretettel Kristófi 2010.dec.10." 35x47,5 cm, keretezett, jó állapotú. 3136647
10079
466
Ziegler Németh Ferenc (1971-): Erdélyi emlék. Olaj, farost, jbl.: Németh F. 40x50 cm, keretezett, jó állapotú. 3136461
10080
466
28000
Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú. 3135735
10081
466
28000
Bényi László (1909-2004): Tenger hajóval. Vegyes technika, papír, jjl: Bényi László. 23,5x30,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136640
10082
466
36000
Tallós Ilona (1918-1991): Folyópart. Olaj, vászon, jbl.: Tallós. 60x80 cm, keretezett, jó állapotú. 3136452
10083
466
28000
Bényi László (1909-2004): Mediterrán falu. Vegyes technika, papír. Jjl.: Bényi. 37x27 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft