Gellért Szálló festményeinek árverése

Tételek száma: 210

Szalóky Sándor (1921-1978): Piros ruhás nő kapuban. Akvarell, papír. Jjl.: Szalóky S. 1959. 29x45,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10096.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Bényi László (1909-2004): Tanya kecskegidákkal. Tempera, papír, jjl.: Bényi László 1957. 24x33 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10097.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15
10098.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Szalóky Sándor (1921-1978): Háztetők. Akvarell, papír, jjl: Szalóky 1959. 28,5x46 cm, keretben, keret sérült, javítható.
10099.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Bényi László (1909-2004): Tenger. vegyes technika, papír, jjl: Bényi L. 25,5x36,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10100.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
B. Séday Mária (1925-2009): Dombos táj. Pasztell, papír, jjl.: B. Séd. 40x50 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
10101.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi betakarítás. Rézkarc, papír, jjl.: Dudás Jenő, jbl.: Tihanyi betakarítás. 29x38 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10102.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Göldner Tibor (1929-2013): Gál. Akvarell, papír. Jbl.: Göldner T. 959. 22x32,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10103.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Szilvássy Pál (1920-1996): Falurészlet. vegyes technika, papír, jjl.: Szilvássy Pál 958. 32,5x43,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10104.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Scholz Erik (1926-1995): Falusi táj. Olaj, vászon, jbl: Scholz. Hátoldalán Képcsarnok etikett: 10910. Erősen sérült, a festék több helyen pereg. 50x60 cm, keretben, sérült.
10105.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
10106.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Itatás. Rézkarc, papír, Jjl.: Rádóczy Gyarmathy G. A/E. 32,5x43 cm, nincs keret.
10107.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft