10009.
466. Lezárult gyorsárverés
Gellért Szálló festményeinek árverése
85 000 Ft
Diósy Antal (1895-1977):Erzsébet híd. Akvarell, papír, jjl.: Diósy Antal - Rakpart. 27,5x36,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.