10127.
466. Lezárult gyorsárverés
Gellért Szálló festményeinek árverése
3 600 Ft
13
Gerő András (1936-): Falusi utca. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnokos etikett, raktári szám: 102. 24x31 cm, keretezett, üvegezett, sérült.