Hegyi György (1922-2001): Pataki cigánysor. Olaj, vászon, jjl.: Hegyi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/466/kategoriak~Gellert-Szallo-festmenyeinek-arverese/Gellert-Szallo-festmenyeinek-arverese~24/Hegyi-Gyorgy-1922-2001Pataki-ciganysorOlaj-vaszon-jjl-Hegyi-Gyorgy60x80-cm-kereteze~II3136568
3136568
10032
466
60000
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Leírás: Hegyi György (1922-2001): Pataki cigánysor. Olaj, vászon, jjl.: Hegyi György. 60x80 cm, keretezett, sérült.
: nagy_andras